
Розетка RJ45 UTP кат 6 комп'ютерна Asfora Schneider Electric біла без рамки
- Готово до відправки
- Код: EPH4770121
494 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якість і дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Shneider Electric. Вся продукція відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, щоб витримувати роками щоденне використання.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Діапазон | Asfora |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 |
| Тип пакування | Флоу-пак |
| Відтінок кольору | Білий |
| Відтінок основного кольору | Білий |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
|---|---|
| Кількість розеток | 1 |
| Категорія мережі обміну даними | 6 |
| Клеми підключення | IDC |
| Кількість кабелів | 1 кабель(лі) |
| Гнучкість кабелю | Жорсткий |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): Центральна плита |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Спосіб кріплення | Монтажні лапки 51…80 мм |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Глибина проекції | 9 мм |
| Маса нетто | 0,051 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 7,1 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,1 см |
| Довжина 1 упаковки | 3,8 см |
| Вага 1 упаковки | 660,0 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Категорія | 6 |
| Колір | Білий |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисні шторки | Немає |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 494 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт в упаковці

