
Розетка TV кінцева Asfora Schneider Electric біла без рамки
- Готово до відправки
- Код: EPH3270121
260 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якість і дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Shneider Electric. Вся продукція відповідає сучасним стандартам і зроблена з надійних матеріалів, щоб витримувати роками щоденне використання.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 260 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт в упаковці

