
LED лампа VIDEX A60h 11.8W E27 4100K
- Готово до відправки
- Код: 28601 / VL-A60h-11274
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа VIDEX A60h 11.8W E27 4100K (VL-A60h-11274) забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень, офісів. Серія ламп VIDEX «H Series» – це в першу чергу про високоефективні лампи, які не тільки дозволять додатково заощаджувати на витратах електроенергії, але навіть у порівнянні зі звичайними світлодіодними лампами вони мають кращу світловіддачу і меншу потужність, тому будуть ефективнішими. Одна високоефективна LED лампа може замінити по яскравості освітлення декілька звичайних ламп!
Особливості:
- Потужність – 11.8Вт.
- Світловий потік – 2010Лм.
- Колірна температура світла – 4100К.
- Має високу світловіддачу – 170Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – A++.
- Кут розсіювання – 300°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 175 до 265В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи – 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років).
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, має добру передачу кольорів (Ra>80). Світло білого кольору створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного, світить м'яко, без різких тіней. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Гарантійний термін – 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 126 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 11.8 Вт |
| Струм споживання | 85 мА |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 170 Lm/W |
| Формфактор | А60 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2010 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥94.8% |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 20000 |
| Особливості | Високоефективні |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Кут розсіювання | 300 |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Ціна: 102 ₴



