
LED панель TITANUM 40W 4100K 220V PRISMATIC
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28609 / TL-PR404W
485 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна панель TITANUM PRISMATIC 40W 4100K 220V - призначена для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ. Виступає в якості бюджетного та енергоефективного рішення для освітлення приміщень. Може використовуватися практично у будь-якому інтер’єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Тип монтажу універсальний (вбудований та накладний). Можна монтувати на стелю і на стіни. Вбудований монтаж можна здійснити доповнивши декоративну панель підвісної стелі типу «Армстронг» світлодіодною. Для накладного монтажу знадобляться додаткові пристосування, які не входять до комплекту.
Панель має світловіддачу - 108Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 4300Лм. Під час роботи панелі відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 25 000 годин. Гарантія - 1 рік. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга АС 170-265В. Може використовуватися як за низьких, так і за високих температур.
Використання панелі допускається тільки з драйвером, який входить в комплект (вбудований). Не допускається використання декількох панелей з одним драйвером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4100K |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Світловий потік | 4300 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Енергоефективність | 108 Lm/W |
| Колірна температура світла: | 4100К |
| Якість світла | 80 Ra |
| ресурс Роботи | 25000 рік |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна сила струму | 193mA |
| Матеріал розсіювача | Сталь-полістирол |
- Ціна: 485 ₴




