
LED світильник з декоративною підсвіткою VIDEX DL5R 44W 3000K-4000K-5000K White
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28618 / VL-DL5R-44CW
1 825 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник з декоративною підсвіткою круглий VIDEX DL5R 44W 3000К-4000К-5000К Білий призначений для загального освітлення приміщень.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 4800Лм
- кут розсіювання – 140°
- колірна температура світла – 3000К-4000К-5000К
- ресурс роботи – 30 000 годин
- мінімальна відстань від освітлюваного об’єкта – 0.5м
- клас захисту IP54 (виріб має захист від проникнення часток води та пилу всередину корпусу)
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) Світильник
2) Монтажна основа
3) Набір кріпильних елементів
4) Клемна колодка
5) Посібник користувача
6) Індивідуальна упаковка
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
Перед монтажем необхідно ознайомитися з інструкцією. Монтаж має виконуватися спеціалістом відповідної кваліфікації. Монтаж можна виконувати лише за вимкненої електромережі. Виріб має бути встановлено на рівні поверхні, у першу чергу на стелі. Підключення має здійснюватися за допомогою клемної колодки, що додається до комплекту. Перед першим використанням необхідно перевірити правильність механічного кріплення та з’єднання. Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, передбаченими законодавством.
Цей виріб можна зберігати і використовувати тільки у сухому приміщенні та без потрапляння сонячних променів. УВАГА! Не дивіться прямо на світлодіодний промінь.
Гарантійний термін на LED cвітильник – 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 44 Вт |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1660 г |
| Висота | 2.6 см |
| Діаметр | 50 см |
| Основні | |
| Енергоефективність | 109 Lm/W |
| Колірна температура | 3000/4000/5000K |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,7 |
| Максимальна сила струму | 212mA |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 825 ₴






