
Контактор модульний Hager 4p 25A 4NO 230B AC ( ESC225 )
- Готово до відправки
- Код: ESC425
1 185 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стандартні контактори ESC призначені для комутації електричних ланцюгів. Контактори Hager, як силова група, незамінні для управління пристроями освітлення, опалення, вентиляції і т.д.
Область застосування контактора Hager ESC:
- лампи галогенні і розжарювання.
- люмінесцентні трубчасті (енергозберігаючі, одиночні і подвійні, компенсовані та з електронними трансформаторами).
- газорозрядні лампи (високого тиску ртутні і натрієві, металогалогенні, високого і низького тиску та компенсовані).
- резистивні навантаження (категорія АС7а).
- індуктивні навантаження (категорія АС7b)
Контактор модульний Hager 2p 25A 2NO 230B AC ( ESC225 ) основні характеристики:
- кількість полюсів: 4P
- номінальний робочий струм: 25 А
- кількість і вид контактів: 4NO
- частота: 50 Гц
- номінальна робоча напруга: 230 В
- номінальна напруга ізоляції: 250 В
- номінальна робоча напруга котушки керування: 230 В
- габаритні розміри ГхШхВ: 60х36х83 мм
- ступінь захисту: IP20
- кріплення на DIN-рейку: 35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Механічна зносостійкість | 200000 циклів |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Наявність корпусу | Так |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Оснвоні | |
| Тип мережі | AC |
- Ціна: 1 185 ₴

