Повербанк VIDEX VPB-310 має ємність 10000mAh і максимальну вихідну потужність 22.5W. Цей акумулятор оснащений літій-полімерною батареєю 3.7V (74Wh), що дозволяє заряджати телефони, планшети, смарт-годинники та працювати бездротовим зарядкам з високою швидкістю завдяки підтримці технології Power Delivery (PD) до 20W. При натисненні кнопки на повербанку на LED-екрані відображається його поточний рівень заряду. Під час швидкої зарядки на дисплеї з'являється відповідний індикатор – «FAST».
Основні характеристики:
- Модель: 310
- Артикул: VPB-310-W
- Ємність: 10000mAh
- Колір: Білий
- USB порти та різні комбінації потужностей виходів:
Micro USB Вхід: 5V/2A, 9V/2A (18W Max)
USB-C Вхід: 5V/3A, 9V/2A (18W Max)
USB-C Вихід: 5V/3А, 9V/2.2А, 12V/1.67А (PD20W Max)
USB-A Вихід: 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A (22.5W Max)
Вихід USB-A + USB-C: 5V/3A (15W Max)
Інноваційні функції:
1) Вихід USB-A підтримує технологію QC 3.0, а USB-C – технологію PD 3.0
2) Компактний дизайн: Розміри – 139.6x69x15.5мм, вага – 229г.
3) Можна брати в літак: Потужність дозволяє брати його з собою на борт в літак і не потребує спеціальних дозволів.
4) Комплектація: повербанк, кабель USB-C, документація.
Корпус повербанка є приємним на дотик і виготовлений з міцного пластику. В дизайні повербанка реалізовані найкращі практики та багаторічний досвід використання пристрою користувачами, що допомогло створити якісне та практичне рішення для Вас. Гарантія складає 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 229 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC 5V/2A, 9V/2A (18W); USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A (18W) |
| Тип роз'єму | Micro USB, USB-C, USB-A |
- Ціна: 720 ₴








