
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 5V; IP20; 2835\120; 6ММ; S-TYPE; Series "S", Білий (5500-6000К)
- Немає в наявності
- Код: 311006
58,50 ₴/бобіна
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED стрічка PROLUM™ 5V; IP20; 2835 120; S-TYPE; Series "S"
Замовлення від 10 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Колір світіння | Білий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча напруга | 5V |
| Кут розсіювання | 120° |
| Сила струму | 1.4 А\метр |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Серія | "S" |
| Гарантія | 12 місяців |
| Паковання | 10 м (1 паковання) |
| <b>Код товару</b> | 311006 |
| Кратність різання | 2,5 см (3 світлодіоди) |
| Додатково | Аксесуари для неонового розсіювача |
| Мінімальне замовлення | 10 метрів (1 паковання) |
| Одиниці виміру | м |
| Ширина стрічки | 6 мм |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Термін експлуатації LED | 50,000 годин |
| Кратність | 10 |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
- Ціна: 58,50 ₴/бобіна



