
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 220V; 2835\120; IP67; Series "S", Білий (5500-6000К)
- В наявності
- Код: 361012
81 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 220V; 2835 120; IP67; Series "S"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 361012 |
| CRI | 90% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Одиниці виміру | м |
| Кратність різання | 10 см (12 світлодіоди) |
| Мінімальне замовлення | 1 метр |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Робоча напруга | 220V |
| Розміри | 9.5 х 3 мм |
| Світловий потік | 2400 Лм/м |
| Серія | "S" |
| Сила струму | 0.04 А/метр |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP67 (вологозахищена) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° |
| Паковання | 50 м |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Ширина стрічки | 9.5 мм |
| Яскравість на світлодіод | 20-22 Lm\LED |
- Ціна: 81 ₴/м



