
Трансформатор Ardero LB048 для трекових світильників 300Вт 48В
- В наявності
- Код: 7444
1 679 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформатор (драйвер) Ardero LB048
Блоки живлення для низьковольтних магнітних трекових систем
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 48 В В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Сірий |
| Кількість в ящику, шт | 50 |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 300 |
| Розмір | 63х220х31 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | трансформатор |
- Ціна: 1 679 ₴

