
Щиток Mini Kaedra IP65 2/3 модуля Schneider Electric
- Готово до відправки
- Код: 13975
840 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вологозахищені щити від 2 до 72 модулів, в які можливе встановлення промислових розеток, модульного обладнання і пристроїв керування. Вони сумісні з серіями Resi9 та Acti9 для побутового та промислового застосувань.

Електричний Щит розподільчий Schneider Electric Mini Kaedra IP65 (13975)
Вологозахищений розподільний щиток IP65, накладної, 1 ряд / 2-3 модуля
Характеристики:
― ступінь захисту від зовнішніх механічних впливів ві вії зі стандартом EN 50102: IK09.
― можлива установка обладнання на струми до 125 А.
― стійкість до вогню і надвисоких температур у відповідності з МЕК 60695 2 1: 650°С.
― попередньо перфоровані отвори зверху і знизу.
― характеристики ізоляції у відповідності з EN 60439 1.
― корпус з самозатухаючого інженерного полімеру.
― перфоровані отвори для з'єднувального комплекту М32.
Опис:
Кількість ряд/модулів: 1/3
Колір: Сірий
Двері: Прозора
Ступінь захисту: IP65
Габаритні розміри: 80*150*98мм
Робоча температура: від -25 до +60 °С
Артикул: 13975
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розрахункова кількість модулів | 3 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відкриття дверей | Лівосторонній/Правосторонній (перевішувані петлі) |
| Колір | Білий |
| Прозорі двері | Так |
- Ціна: 840 ₴

