
Щиток Mini Kaedra IP65 4 модуля Schneider Electric
- Готово до відправки
- Код: 13976
1 002 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вологозахищені щити від 2 до 72 модулів, в які можливе встановлення промислових розеток, модульного обладнання і пристроїв керування. Вони сумісні з серіями Resi9 та Acti9 для побутового та промислового застосувань.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відкриття дверей | Лівосторонній/Правосторонній (перевішувані петлі) |
| Колір | Білий |
| Прозорі двері | Так |
- Ціна: 1 002 ₴

