Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка дзвінка чорна IP44 ORNO
Кнопка дверного дзвінка накладного монтажу з місцем для іменної картки. Корпус із пластику. Пристосувань для дротового
дверного дзвінка. Клас захисту IP44 гарантує безпеку від дощу і надійну роботу в різних
погодні умови.
Розміри 81х33х18мм. Колір чорний.
Загальна інформація:
Бездротовий зв'язок: ні
Тип струму: AC
Номінальна напруга [В]: 230
Максимальний струм [A]: 1
Ступінь захисту (IP): IP44
З підсвічуванням: ні
З іменною табличкою: так
Форма: Прямокутний
Колір: чорний
Спосіб монтажу: настінний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота кнопки | 81 мм |
| Довжина кнопки | 18 мм |
| Ширина кнопки | 33 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кнопок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
- Ціна: 203 ₴



