
IP відеореєстратор 8-канальний 8MP NVR GreenVision GV-N-S024/08 (8POE) (Lite)
- Немає в наявності
- Код: 23695/1
3 983 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Область застосування.
Відеореєстратор (NVR) для IP камер GreenVision [Артикул] може записувати і відтворювати потокове відео одночасно з 8 IP камер в роздільній здатності ([Максимальное разрешение поддерживаемых камер,5 Мп]).
Відеореєстратори такого типу використовують для побудови багатофункціональних систем охоронного відеоспостереження. NVR реєстратори доцільно використовувати у випадках, коли необхідно контролювати об"єкти, розосереджені на великих відстанях. Наприклад, житловий будинок (квартира) і офіс, магазин і склад і т.д.
Представлена модель сумісна з мобільними пристроями, тобто у вас буде можливість перегляду відеозаписів через спеціальні додатки (для iOS, Android і ін.).
Реєстратор GreenVision [Артикул] працює на основі операційної системи Linux, яка має стійкий імунітет до вірусів і хакерських атак. [Кол-во поддерживаемых HDD] слота для HDD диска ([Максимальный объем HDD, TB] ТВ) для зберігання записаних зображень. Підтримка хмарних сервісів.
Гарантія та доставка.
Інтернет-магазин доставляє товар по всій території України. Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Форма оплати товару, терміни і спосіб доставки обговорюються з покупцем при оформленні замовлення.
Гарантія від виробника на GreenVision [Артикул] [Гарантия, мес] місяців.
Повернення і обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Кількість каналів | 16 |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Тип відеореєстратора | IP |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 250 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовихід | 1 |
| Відеовихід | VGA, HDMI |
| Вихідний потік, Мб | 80М |
| Вхідний потік, Мб | 80М |
| Додаток | Xmeye |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Реєстратор; Блок живлення; Кабель живлення; Ведмедик |
| Кількість підтримуваних HDD | 1 |
| Максимальний обсяг HDD, TB | 14 |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Протоколи | ONVIF, XM |
| Підтримка запису | 8Мп/6Мп/5Мп/3Мп/2.4Мп/2.1Мп/2Мп/1.4Мп/1.3Мп/1Мп |
| Роздільна здатність | 3840x2160, 2592x1944, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720 |
| Тривожні входи/виходи | Немає |
| Управління поворотними камерами | є |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265, H.265AI, H.265+ |
- Ціна: 3 983 ₴






