Новинка

Світлодіодна лампа Feron LB-716 6W GU10 4000K димерна
- Готово до відправки
- Код: 80867
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-716 6Вт діммована
Розширення лінійки ламп типу MR16 серії Standart
Переваги та особливості світлодіодної лампи LB-716 6Вт GU10 4000K:
- Сумісність з димером
- Можливість регулювання яскравості
- Конструкція driver-on-board
- Матовий розсіювач
- Матеріал корпусу: алюміній/пластик
- Колір корпусу: білий
- Діапазон напруги AC220-240V
- Ступінь захисту IP20
- Кут випромінювання 110°
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ресурс роботи 25000 годин
- Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
УСІ лампочки перед відправленням перевіряються на справність!!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 110 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 57 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з димером | Да |
| Форма лампочки | MR16 |
- Ціна: 95 ₴



