Новинка

Світлодіодна лампа Feron LB-217 10Вт GU10 3000K
- Готово до відправки
- Код: 80864
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-217 10Вт
Розширення лінійки ламп типу MR16 серії Standart
Переваги та особливості світлодіодної лампи LB-217 10Вт GU10 3000K:
- Драйвер IC DOB
- Матовий розсіювач
- Матеріал корпусу: алюміній/пластик
- Колір корпусу: білий
- Діапазон напруги AC185-265V
- Ступінь захисту IP20
- Кут випромінювання 120°
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ресурс роботи 25000 годин
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 950 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
- Ціна: 73 ₴




