
Витяжний вентилятор у ванну кімнату OR-WL-3201/100/HS ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 817830
2 044 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний вентилятор для ванної кімнати, який автоматично виводить вологе повітря назовні. Він призначений для поверхневого монтажу на стіні, а завдяки використанню шарикопідшипників також підходить для монтажу на стелі. Дуже тихий пристрій, який подбає про якість повітря у ванній кімнаті, але не порушить нашу зону комфорту. Вентилятор має компактну конструкцію 120х120 мм і коротку вихідну трубу (100 мм), яка поміститься навіть у неглибокі вентиляційні канали. Пристрій працює за допомогою таймера і гігростата, який вимикає вентилятор при зниженні вологості нижче встановленого рівня. Для вентилятора можна вибрати спеціальну декоративну панель, яка доступна в багатьох кольорах. Завдяки такому рішенню пристрій добре виглядає не тільки у ванній, але і в інших приміщеннях. Використані матеріали гарантують виняткову довговічність пристрою.
Потужність: 8 Вт
Розміри - висота: 120 мм
Напруга живлення: 230В ~, 50Гц
Розміри - глибина: 89 мм
Матеріал: ABS
білий колір
Діаметр: 100 мм
Тип монтажу: настінний або стельовий
Підшипник: кульковий
Монтажна глибина повітроводу: 69 мм
Швидкість обертання: 2400 об / хв
Звуковий тиск: 26 дБ
Статичний тиск: 30Па
Управління: датчик вологості і таймер
Потік повітря: 93м³ / год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 69 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WL-3201/100/HS |
- Ціна: 2 044 ₴



