
Витяжний вентилятор в ванну кімнату OR-WL-3200/100/PS ORNO
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 816765/ OR-WL-3200/100/P
1 230 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор для ванни, який автоматично витягує вологе повітря назовні. Призначений для настінного монтажу. Дуже тихий пристрій, який подбає про якість повітря у ванній, і не заважатиме в зоні відпочинку. Вентилятор має компактну конструкцію 135х135 мм і коротку трубу (100 мм), яка поміститься навіть у неглибоких вентиляційних каналах. Підшипники високого класу гарантують тривалий термін служби пристрою.
Обладнаний кабелем з вимикачем.
Номінальна потужність: 8 Вт
Номінальна напруга: 230 В ~, 50 Гц
Матеріал: ABS
Розміри - ширина: 135 мм висота: 135 мм глибина: 79 мм
Колір: білий
Діаметр: 100 мм
Глибина монтажу: 67 мм
Підшипник: звичайний
Тип встановлення: настінний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вимикач | Так |
| Кабель живлення в комплекті | Так |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Монтажна глибина внутрішньої частини | 67 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WL-3200/100/PS |
- Ціна: 1 230 ₴




