
Витяжний вентилятор в ванну кімнату OR-WL-3201/100/S ORNO
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 816796/ OR-WL-3201/100/S
1 292 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Практичний вентилятор для ванної, який автоматично виводить вологе повітря назовні. Він призначений для поверхневого монтажу на стіні, а завдяки використанню кульових підшипників він також підходить для монтажу в стелю. Дуже тихий пристрій, який подбає про якість повітря у ванній, але не порушить нашу зону комфорту. Вентилятор має компактну конструкцію 120х120 мм і коротку випускну трубу (100 мм), яка підходить навіть для неглибоких вентиляційних каналів. Для вентилятора можна вибрати спеціальну декоративну панель, яка представлена у багатьох кольорах. Завдяки такому рішенню пристрій добре виглядає не тільки у ванній, але і в інших кімнатах. Використовувані матеріали гарантують виняткову міцність пристрою.
Потужність: 8 Вт Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц
Матеріал: ABS
Розміри - ширина: 120 мм висота: 120 мм глибина: 89 мм
білий колір
Діаметр: 100 мм
Підшипник: кульковий
Тип монтажу: настінний або стельовий
Глибина монтажу каналу: 69 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 69 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WL-3201/100/S |
- Ціна: 1 292 ₴



