
Панель для вентилятора біла глянц (OR-WL-3201) OR-WL-3203/GW ORNO
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 816833/ OR-WL-3203/GW
666 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна панель для вентиляторів OR-WL-3201 та вентиляційних решіток OR-WL-3205. Панелі доступні у багатьох колірних варіантах, вони також відрізняються матеріалом, який використовується для виробництва - вони можуть бути склом, металом або оргскла. Залежно від уподобань користувача, решітку можна налаштувати таким чином, щоб вона стала майже непомітною, або навпаки, вона буде виставлена. Збірка панелі надзвичайно проста - достатньо повністю вставити її в направляючу.
Матеріал: оргскло
Розміри - ширина: 170 мм висота: 170 мм глибина: 10 мм
Колір: білий глянц
Тип монтажу: настінний або стельовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WL-3203/GW |
- Ціна: 666 ₴

