
Витяжний вентилятор в ванну кімнату BF-125/S VIRONE
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 823787/ BF-125/S
959 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор для ванної кімнати Virone BF-125/S забезпечує автоматичне видалення вологого повітря назовні. Характеризується дуже тихою роботою та компактним корпусом, що дозволяє розміщувати його навіть у неглибоких вентиляційних каналах.
Призначений для поверхневого монтажу.
Технічні характеристики:
витрата повітря: 140 м3/год
статичний тиск: 40 Па
звуковий тиск: 34 дБ
швидкість обертання: 2400 об/хв
колір розетки: білий
монтаж: настінний, накладний
напруга живлення: 230В~, 50Гц
потужність двигуна: 10 Вт
діаметр: 125 мм
розміри: 169 х 160 х 79 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Витрата повітря | 140 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 169 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | BF-125/S |
- Ціна: 959 ₴



