
Лічильник електроенергії 1F 80A OR-WE-522 на DIN-рейку TH-35
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 826320/ OR-WE-522
1 408 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для вимірювання активної потужності в однофазній системі використовується для виведення показань в метричних одиницях (кВт·год). Спеціальна електронна система під впливом струму генерує імпульси в кількості, пропорційній споживаної електроенергії. Споживання електроенергії в фазі відображається світлодіодом. Кількість імпульсів перетворюється в спожиту енергію і її значення відображається на рідкокристалічному дисплеї (6+1). Джерело живлення: 230 В~, 50 Гц, базовий струм: 5 А, макс. струм: 80А, частота імпульсів: 1600імп/кВт*год, точність вимірювання: клас 1, монтаж на рейку 35 мм. Лічильник є двонаправленим, тобто він також підраховує енергію, вироблену одержувачем.
Загальна інформація:
Підсвічування: Ні
Тип: однофазний
Базовий струм (фунт): 5 А
Ступінь захисту (IP): 20
Максимальний струм (lmax): 80 А
Частота імпульсів: 1600 імп./кВт-год
Клас точності вимірювання: 1
Імпульсний вихід: Ні
Розміри - глибина: 65 мм
Багатотарифність: Ні
Розміри - ширина: 78 мм
Кількість модулів: 4,5
Розміри - висота: 115 мм
Відповідність MID (2014/32/ЄС): Ні
Протокол зв'язку: немає
Дисплей: 6+1
Порти: немає
Підсвічування: Ні
Тип: однофазний
Базовий струм (фунт): 5 А
Ступінь захисту (IP): 20
Максимальний струм (lmax): 80 А
Частота імпульсів: 1600 імп./кВт-год
Клас точності вимірювання: 1
Імпульсний вихід: Ні
Розміри - глибина: 65 мм
Багатотарифність: Ні
Розміри - ширина: 78 мм
Кількість модулів: 4,5
Розміри - висота: 115 мм
Відповідність MID (2014/32/ЄС): Ні
Протокол зв'язку: немає
Дисплей: 6+1
Порти: немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 65 мм |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 80 А |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Пряме |
| Тип індикатора | РКІ |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WE-522 |
- Ціна: 1 408 ₴





