
Дзвінок BREVIS MAXI AC 2 тоновий чорний OR-DP-MR-150/B ORNO
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 822483/ OR-DP-MR-150/B
477 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двотоновий дзвінок BREVIS MAXI AC-це простий у встановленні та використанні електромеханічний дзвінок з функцією блокування кнопки. Призначений для використання у закритих приміщеннях із системою дзвінка 230 В змінного струму, наприклад, у будинку, квартирі, магазині тощо. Колір: чорний.
Номінальна напруга: 230 В ~, 50 Гц
Тип: електромеханічний
Тип живлення: мережевий (230 В)
Рівень гучності дзвінка (дБ): 80 дБ
Звук: 2 тони BIM-BAM
Тип передачі: дротова
Ступінь захисту (IP): 20
Регулятор гучності: немає
Установка: поверхневий монтаж
Колір: чорний
Розміри - ширина: 105 мм
Розміри - висота: 36 мм
Розміри - глибина: 162 мм
Інші особливості: функція перемикання антиблокування
Номінальна напруга: 230 В ~, 50 Гц
Тип: електромеханічний
Тип живлення: мережевий (230 В)
Рівень гучності дзвінка (дБ): 80 дБ
Звук: 2 тони BIM-BAM
Тип передачі: дротова
Ступінь захисту (IP): 20
Регулятор гучності: немає
Установка: поверхневий монтаж
Колір: чорний
Розміри - ширина: 105 мм
Розміри - висота: 36 мм
Розміри - глибина: 162 мм
Інші особливості: функція перемикання антиблокування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 2 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 165 мм |
| Довжина динаміка | 36 мм |
| Ширина динаміка | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-MR-150/B |
- Ціна: 477 ₴



