
Дзвінок ATEL AC безпровідний 38 тоновий чорний OR-DB-KA-170/B ORNO
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 844850/ OR-DB-KA-170/B
783 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий дверний дзвінок ATEL AC Orno OR-DB-KA-170/B - сучасний і універсальний пристрій, який вражає як естетичністю, так і практичністю. Унікальна текстильна обробка передньої частини приймача робить ATEL не тільки функціональною моделлю, але й стильним доповненням інтер'єру. Великий радіус дії (150 м на відкритій місцевості) дозволяє вільно розміщувати приймач навіть у важкодоступних місцях будинку. Можливість вибору з 36 різних звуків дозволяє ідеально підібрати мелодію дзвінка до ваших індивідуальних уподобань. 4-рівневий регулятор гучності дозволяє регулювати інтенсивність звуку під потреби домочадців. Крім того, пристрій має оптичну сигналізацію, що розширює його функціональність. Передавач IP55 із захисним кожухом забезпечує надійну роботу навіть під час дощу або сильного вітру. Приймач живиться від мережі, а для передавача використовується батарейка CR2032 (входить в комплект). (!) Не рекомендується встановлювати дзвінок і кнопку на металевих конструкціях – це може призвести до збоїв у роботі системи або зменшення радіусу дії. Особливості пристрою: 36 вбудованих поліфонічних мелодій на вибір 4-ступеневе регулювання гучності дзвінка дальність до 150м (на відкритих територіях) оптична сигналізація підсвічування вбудована табличка з описом система навчання (додаткові передавачі та приймачі авторизуються автоматично) водонепроникна кнопка дзвінка (IP55) не вимагає установки дзвоника приймач живиться від мережі, а кнопка живиться від акумулятора Технічні характеристики: частота: 433,92 МГц передача: радіо макс. потужність передавача: 10мВт радіус дії: до 150 м (на відкритій місцевості) рівень звуку: 60-85 дБ (регулювання 4 рівня) кількість звуків дзвінка: 36 ступінь захисту: IP55 (передавач), IP20 (приймач) матеріал: пластик і тканина (приймач), пластик (передавач) білий колір живлення приймача: 230VAC живлення передавача: 3 В постійного струму (батарея CR2032 входить в комплект) розміри приймача: 71 х 71 х 67,5 мм розміри передавача: 97 x 45 x 31 мм струм споживання: 0,05А (приймач) У комплекті: Приймач Orno OR-DB-KA-170OD/B - 1 шт.; Передавач Orno OR-DB-KA-170PD/B - 1 шт.; батарейка CR2032 (для передавача) - 1 шт.; короткий посібник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 38 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 150 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 71 мм |
| Висота кнопки | 97 мм |
| Довжина динаміка | 67.5 мм |
| Довжина кнопки | 31 мм |
| Ширина динаміка | 71 мм |
| Ширина кнопки | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Частота | 433.92 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-KA-170/B |
- Ціна: 783 ₴




