
Лічильник електроенергії мультитарифний 3F 80A OR-WE-517 на DIN-рейку TH-35
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 322422/ OR-WE-517
5 458 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вимірювання активної потужності в трифазній системі та реєстрації спожитої електроенергії з можливістю дистанційного зчитування регістрів групи показників, через дротову мережу стандарту RS485. Протокол: тип Modbus-RTU та 4 незалежні тарифи (користувач може встановлювати різний час через порт RS485). Оснащений оптичним портом ІЧ – працює з оптичною головкою OR-WE-518. Спеціальна електронна система під впливом струму, що протікає, і прикладеної напруги генерує імпульси в кількості, пропорційній споживаної електричної енергії. Про споживану потужність по фазі свідчить миготіння світлодіода. Кількість імпульсів перетворюється в спожиту енергію, а її значення позначається РК-дисплеєм (6+2). Живлення: 230 В~, 50 Гц, струм бази: 5 А, макс. струм: 80А, хв. струм: 0,25А, частота імпульсів: 1000 імп/кВт*год, клас точності B, трьохмодульний широкий корпус, монтаж на DIN-рейку TH-35 м
Загальна інформація:
Підсвічування: Немає
Тип: Трифазний
Струм бази (фунтів): 5 А
Ступінь захисту (IP): 51
Максимальний струм (lmax): 80 А
Мінімальний струм (лхв): 0.25 А
Частота імпульсів: 1000 імп/кВт·год
Клас точності вимірювань: B
Імпульсний вихід: Так
Розміри - глибина: 66 мм
Мультитариф: Так
Розміри - ширина: 76 мм
Кількість модулів: 4.5
Дисплей - кількість цифр: 6 + 2
Розміри - висота: 100 мм
Інші особливості: ІЧ-оптичний порт
Відповідність вимогам MID (2014/32/EU): Так
Протокол зв'язку: Modbus
Порти: RS485
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 66 мм |
| Кількість тарифів | 4 |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 80 А |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Пряме |
| Тип індикатора | РКІ |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WE-517 |
- Ціна: 5 458 ₴



