
Дзвінок ONDO AC бездротовий 36 тоновий білий OR-DB-MT-156/W ORNO
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 826504/ OR-DB-MT-156/W
1 191 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Зручний: легко встановлюється (бездротовий), не потрібно турбуватися про батарейки (приймач живиться від мережі 230 В, а передавач — від пальця). Універсальний: можна встановити на фасаді або воротах (IP44 забезпечує захист від пилу та води), можна встановити далеко від дому (дальність дії на відкритій місцевості до 200 м), а також можна вибрати ідеальний звук (з 36 мелодій та 4 рівнів гучності). Модульний: дозволяє легко підключати додаткові передавачі (система навчання). Технічні характеристики: Номінальна напруга приймача: 230 В~, 50 Гц. Дальність дії на відкритій місцевості: макс. 200 м. Гучність: 60-90 дБ (4-рівневе регулювання). Частота: 433 МГц.
Загальна інформація:
Бездротовий зв'язок: так
Діапазон на відкритій місцевості [м]: 200
Частота [МГц]: 433,92
Можливість розширення за допомогою додаткових передавачів: так
Інші характеристики: система навчання
Приймач:
Тип струму (приймач): змінний струм
Номінальна напруга [В]: 230
Споживана потужність: <0,4 Вт
Кількість мелодій дзвінка: 36
Гучність [дБ]: 90
Регулювання гучності [дБ]: так
Діапазон регулювання гучності [дБ]: 60-90
Візуальна сигналізація: так
Спосіб кріплення: накладний
Ступінь захисту від пилу (IP): IP20
Матеріал корпусу (приймач): пластик
Колір корпусу: білий
Ширина (приймач) [мм]: 81
Висота (приймач) [мм]: 81
Глибина (приймач) [мм]: 72
Передавач:
Тип струменя (передавач): без батарейок
Максимальна потужність передавача [мВт]: <10
Ступінь захисту від проникнення (IP) (передавач): IP44
З табличкою з описом: ні
Матеріал корпусу (передавач): Пластик
Колір (передавач): Білий
Ширина (передавач) [мм]: 50
Висота (передавач) [мм]: 82
Глибина (передавач) [мм]: 21,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 200 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 84 мм |
| Висота кнопки | 82 мм |
| Довжина динаміка | 72 мм |
| Довжина кнопки | 21.5 мм |
| Ширина динаміка | 81 мм |
| Ширина кнопки | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Частота | 433 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-MT-156W |
- Ціна: 1 191 ₴



