
Вимикач одноклавішний прохідний Makel IP55 вологозахищений сірий
- Немає в наявності
- Код: 360640056
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач Makel - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір кнопки | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен, Метал, Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип вимикача | Прохідний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 150 ₴
- Спосіб упаковки: 10 шт в опакованні

