Новинка
Подарунок
ПодарунокСвітлодіодний настільний світильник Ardero DE1743ARD 16Вт білий
- В наявності
- Код: 80860
1 677 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільні світлодіодні світильники Ardero DE1743ARD
Настільні світильники для роботи та відпочинку
Переваги та особливості світлодіодного настільного світильника Ardero DE1743ARD 16Вт білого кольору:
- Рухлива ніжка
- Керування напрямком світла
- Висока якість світла
- Керування кольором свічення та яскравістю
- Сенсорна панель
- Опора для смартфону
- Режим читання - зниження яскравості після 45 хвилин роботи
- Індекс кольоропередачі CRI≥90
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Світловий потік | 1030 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 482 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 1 677 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 91 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Світлодіодний настільний світильник Ardero DE1743ARD 16Вт білий»







