
Світильник VIDEX під лампу 6xGX53 накладний з підсвіткою білий VL-SPF22B-WB
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28688/ VL-SPF22B-WB
2 230 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 з декоративною підсвіткою – цей світильник поєднує в собі сучасний дизайн, практичність, високу ефективність та універсальність у застосуванні. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт кожна. Використовуються для основного освітлення, зокрема у вітальні, в дитячий кімнаті, на кухні, в кабінеті, в кафе, ресторані, готелі тощо. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Використовуються виключно в приміщеннях, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP20. Конструкція складається з круглої основи, яка має вбудовану декоративну підсвітку та додаткових опорних рейок з патронами під лампочку, які прикручуються до основи. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.
- Кількість ламп для встановлення від 3 до 8 шт в залежності від моделі світильника. Швидка заміна ламп у разі потреби.
- Додатково має ще вбудоване джерело світла у вигляді декоративної підсвітки потужністю 9Вт.
- Робочий діапазон напруги АС 185-240В для вбудованого світла і АС 220-240В для основного світла.
- Швидке, надійне та водночас просте встановлення світильника на монтажну планку.
- Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Міцний корпус виконаний з алюмінію та заліза, який має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Як джерело світла використовується 6 лампочок з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30W кожна. Вбудоване світло має потужність 9W, а його світловий потік складає 830Lm. Колірна температура - 2700К (тепле світло).
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал, кераміка |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1300 г |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 65.4 см |
| Діаметр стельової чаші | 17 см |
| Ширина | 70.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
- Ціна: 2 230 ₴



