
LED світильник IP65 лінійний магістральний VIDEX BNWL04 20W 0.6М 5000K 220V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28683/ VL-BNWL04-20065
525 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL04 20W 0.6М 5000K призначений для загального освітлення всередині та зовні приміщень. Можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки світильник має високий клас захисту від пилу та вологи - IP65 та має великий діапазон робочих температур від -40°С до +50°С, що дозволяє його використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості таких як, складські та виробничі приміщення, гаражі, СТО, паркінги та вуличне застосування тощо. Установка та підключення можливе в суцільну магістраль з'єднуючи світильники між собою, але таким чином, щоб максимальна потужність магістралі не перевищувала 200Вт, тобто не більше 10-ти світильників з'єднаних в одну магістраль.
Має високий показник світловіддачі 160Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 3200Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату (PC), що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від ураження електричним струмом - II. Клас захисту від ударів - IK08. Клас захисту від пилу та вологи - IP65, що забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів, адже клас захисту означає повний захист від пилу (пилонепроникність), тобто пристрій повністю герметичний і не пропускає навіть найдрібніші частинки пилу, а також має захист від водяних струменів з будь-якого напрямку, тому світильнику не страшні дощ, волога чи миття під тиском.
Стійкий до великої кількості вмикань і вимикань - 20 000. Ресурс роботи становить 30 000 годин. Гарантійний термін - 2 роки. Робоча напруга AC 220-240В. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Світильник не містить ртуті та інших шкідливих для здоров'я речовин. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 235 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | LED світильник промисловий SMD |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Лінійна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 665 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Термін служби | 3 років |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 525 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці




