Новинка

Трековий світильник Ledcoin ML334 під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80896
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трекові світильники під лампу Ledcoin ML334
Світильники для інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративно-офісних приміщень.
Переваги та особливості трекового світильника Ledcoin ML334 під лампу чорного кольору:
- Лаконічний дизайн
- Міцний металевий корпус
- Обертання на 90° в вертикальній та 330° в горизонтальній площині
- Максимально допустима потужність лампи - 15Вт
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість патронів | 1 |
| Тип джерела світла | Під лампу |
- Ціна: 160 ₴




