Новинка

Архітектурний накладний світильник Ardero DH0149ARD під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80889
785 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архітектурні накладні світильники Ardero DH0148ARD під лампу
Переваги та особливості архітектурного накладного світильника Ardero DH0149ARD під лампу чорного кольору:
- Лаконічний дизайн
- Міцний корпус з алюмінію
- Матеріал розсіювача - скло
- Надійна фіксація лампи
- Максимальна потужність лампи 12Вт
- Ступінь захисту IP54
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 7.6 см |
| Діаметр | 5.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Форма плафона | Квадратна |
- Ціна: 785 ₴





