
Блок живлення для LED стрічки Ardero LB008 12В 120Вт
- В наявності
- Код: 80576
520 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення (драйвер) для LED стрічки Ardero LB008 12V SLIM
Нова серія блоків живлення компактного розміру в оновленому дизайні
Блок живлення (драйвер) Ardero LB008 - це надійне та ефективне джерело живлення для світлодіодних стрічок з напругою 12В.
Завдяки його використанню, ви зможете насолоджуватися якісним та стабільним освітленням у вашому приміщенні.
Особливості та переваги блоку живлення для LED стрічки Ardero LB008 12В 120Вт:
- Широка лінійка потужностей Модель включає широкий вибір потужностей від 50 до 240Вт, що робить її ідеальним вибором для використання з різноманітними світлодіодними стрічками в приміщеннях різного призначення - від житлових кімнат до комерційних об'єктів.
- Компактні розміри Відрізняється більш сучасним дизайном та меншими габаритними розмірами, завдяки чому може використовуватись в місцях з обмеженим простором. Його компактні розміри та легка установка роблять його зручним в експлуатації та монтажі.
- Вигідна ціна Завдяки оновленим технологічним рішенням та зменшеним габаритам має нижчу за аналоги ціну без втрат у якості.
- Важлива інформація Розрахунок рекомендованої мінімально необхідної потужності блоку живлення виконується за формулою:
- Потужність = Довжина стрічки, що підключається, в метрах * Потужність стрічки на 1м + Запас 25% Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 230 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 520 ₴


