
Акумуляторний корпус 12V 90 Ah металл
- Готово до відправки
- Код: 10584
1 125 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за штуку.
Акумуляторний корпус 24V 404 Ah / 48V 90 Ah метал виготовлений зі сталі марки Ст3 товщиною 0.75 мм. Призначений для надійної збірки акумуляторів та інших потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,53 |
| Матеріал | Метал |
| Товщина металу | 0.75 мм |
- Ціна: 1 125 ₴


