Новинка

Світлодіодний лінійний світильник Feron AL7002-1 20Вт фіто
- Готово до відправки
- Код: 80897
790 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний для рослин Feron AL7002-1
Спектр для полуниці, ягід на плодів
Переваги та особливості світлодіодного лінійного світильника Feron AL7002-1 фіто білого кольору:
- Компактні розміри
- Висока потужність 20 Вт
- Повний спектр світла
- Стимулює ріст, укорінення та плодоношення навіть у повній темряві
- Легкий монтаж
Використання:
- полуниця та ягоди
- овочі та зелень
- декоративні рослини
- Ступінь захисту IP20
- Не використовується з димером
- Не потребує складного обслуговування
- Ресурс роботи 15000 годин
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Термін служби | 15000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | LED світильник |
| Комплектація | Мережевий шнур |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | пластик прозорий |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 600*35*45 мм |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Спектр фотосинтезу |
- Ціна: 790 ₴





