Уцінка

Розетка з кришкою + Вимикач 2 клавішна сіра IP55 PLUS Makel
- Готово до відправки
- Код: 36064203
300 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка- товар з вітрини
Вимикач Makel - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір кнопки | Сірий |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен, Полікарбонат |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Основні атрибути | |
| Спосіб установки | Накладний |
- Ціна: 300 ₴

