
Світильник IP65 під лампу E27 VIDEX VL-BHR-E2726SB з датчиком руху
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28755 / VL-BHR-E2726SB
770 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
ЖКХ Світильник під лампу з датчиком руху VIDEX VL-BHR-E2726SB використовується як всередині приміщень так і зовні. Гарно застосовується для підсвічування фасадів будинків, біля вхідних дверей, під навісом, можна на балконі, терасі на вулиці, так і всередині приміщень, на сходах, в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.
Як джерело світла використовується світлодіодна лампочка з цоколем E27 і потужністю до 30Вт максимум. Максимальні габарити лампочки, яку можна встановити у світильник, складають 65х125мм. Лампа в комплект до світильника не входить!
Даний світильник має підвищений захисту від пилу та вологи (IP65). Корпус виготовлений з полікарбонату, який має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь IK08.
Дана модель має вбудований мікрохвильовий датчик руху.
- Поріг спрацювання датчика руху та освітлення – від 10 до 50Лк.
- Відстань виявлення – до 5м.
- Час затримки – від 20 секунд до 10 хвилин.
Параметри датчика можна регулювати відповідно до схеми в інструкції.
Світильник встановлюється накладним способом на горизонтальні поверхні. Робочий діапазон напруги АС 230В, 50/60 Гц. Розмір світильника становить 265х91мм.
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
Під час всього процесу, пов’язаного із заміною джерела світла, обов’язково відключати електрику. Прочитайте інструкцію перед установкою. Монтаж повинен проводитися фахівцем з відповідною кваліфікацією. Будь ласка, виконайте встановлення та підключення відповідно до схеми, зазначеної в інструкції. Підключення слід виконувати за допомогою вбудованої клемної колодки. Перед першим використанням необхідно перевірити правильність механічного кріплення та підключення. Виріб можна використовувати лише в мережі, яка відповідає енергетичним вимогам і стандартам якості, встановленим законодавством.
При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Буде служити довго, що підтверджується гарантією – 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.1 мм |
| Діаметр | 26.95 мм |
| Вага | 570 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас ударостійкості, IK: | 08 |
| Матеріали: | Полікарбонат |
- Ціна: 770 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці




