
Світлодіодна панель Ardero AL2118ARD 36W 4000K
- В наявності
- Код: 80035
1 015 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна панель Ardero є аналогом вбудованого чи накладного люмінесцентного світильника типу 4хТ8. Використання світлодіодної панелі дозволяє загалом зекономити більше 30% електроенергії, у порівнянні з використанням типових застарілих світильників. Мають значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння та бліків. Це свторює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий у підключенні та монтажі - всі необхідні для установки елементи постачаються у комплекті. Таким чином світлодіодна панель Ardero - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення адміністративно-офісних, торговельних, громадських та ін. приміщень.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Висота | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Багатошаровий матовий акриловий полімер |
- Ціна: 1 015 ₴

