
LED світильник настінний з сенсором VIDEX WL02 18W 2800K-4000K-6000K Black
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28725/ VL-WL02-18CSB
1 120 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник настінний з сенсором VIDEX WL02 18W 2800K-4000K-6000K має конструкцію, яка дозволяє змінювати напрямок освітлення за допомогою оберту світлової панелі на 355°. Суттєвою перевагою даної моделі є можливість вмикати або вмикати світильник помахом руки за допомогою вбудованого інфрачервоного датчика наближення.
Світильник призначений для використання всередині приміщень. Забезпечує природну передачу кольорів (Ra>90) і має велику кількість сценаріїв використання завдяки можливості регулювання колірної температури світла:
ng>- 2800K (тепле світло): створює затишну атмосферу для житлових приміщень — спалень, віталень або коридорів; ідеально підходить для освітлення у вечірній час, гарно підкреслює теплі відтінки інтер’єру та декоративних елементів.
- 4000K (нейтральне біле світло): універсальне рішення для офісів, кухонь, гардеробних, холів чи сходових кліток; забезпечує природне освітлення, яке не спотворює кольори та підходить для щоденного користування.
- 6000K (денне біле світло): оптимальне для робочих зон, технічних приміщень, майстерень або комерційних просторів; підсилює чіткість і концентрацію.
Колірна температура світла встановлюється за допомогою пересування повзунка, який знаходиться на задній частині корпусу світильника до позначки відповідної температури світла 2800К, 4000К чи 6000К.
Cвітильник має великий ресурс роботи – 50 000 годин. Встановлюється накладним способом на вертикальні або горизонтальні поверхні. Розмір світильника становить 633х115х85мм.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Потужність – 18Вт.
- Світловий потік – 1750Лм.
- Колірна температура світла – 2800-4000-6000К.
- Має високу світловіддачу – 97Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – F (EU).
- Кут розсіювання – 360°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 220 до 240В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ресурс роботи – 50 000 годин.
- Кількість циклів ON/OFF – 25 000.
- Тип датчика: інфрачервоний датчик наближення.
Гарантійний термін – 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 18 Вт/год |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1750 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.5 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Довжина | 63.3 мм |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура світла: | 2800/4000/6000K |
| Якість світла: | Ra > 90 |
| Особливості: | З ІЧ датчиком наближення |
| Енергоефективність: | 97 Lm/W |
| Клас енергоефективності (UA): | А + |
| Клас енергоефективності (EU): | F |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Ресурс роботи (L70B50): | 50000г |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 25000 |
| Коефіцієнт потужності (cos φ1): | 0,9 |
| Максимальна сила струму: | 87mA |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM): | <6 |
| Пікова сила світла: | 139 кд |
| Робоча температура: | -20°C ~ + 40°С |
| Кут розсіювання: | 360° |
| Матеріали: | ABS + PS + PC |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Лінійна |
- Ціна: 1 120 ₴





