
Світильник VIDEX під лампу GX53 врізний Квадратний Білий(VL-SPF33S-W)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28825 / VL-SPF33S-W
137 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 VIDEX SPF33S – сучасне рішення для освітлення будь якого інтер’єру. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт. Використовуються як для основного, так і для акцентного освітлення, зокрема для інтер'єрної підсвітки житлових, адміністративних та торговельних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Сучасний дизайн та компактні розміри роблять їх універсальними. Кріпиться вбудованим способом (врізний) до будь-якої горизонтальної поверхні, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Використовуються виключно в приміщеннях, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP20. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, що робить його не схильним до корозії на відміну від більш дешевих аналогів.
rong>ОСОБЛИВОСТІ:
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.
- Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Робочий діапазон напруги АС 220-240В, 50/60 Гц.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Корпус виконаний з алюмінію і має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Як джерело світла в моделі VL-SPF33R використовується одна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю 30W. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Діаметр врізного отвору | 95-100 mm |
| Формфактор: | GX53 |
| Основні атрибути | |
| Спосіб монтажу | Вбудований |
- Ціна: 137 ₴



