
Світильник VIDEX під лампу GX53 трековий Чорний (VL-SPF35C-B)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28832/ VL-SPF35C-B
170 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 VIDEX SPF35C – трековий світильник, який встановлюють на струмопровідній шині, являє собою сучасне рішення для освітлення будь якого інтер’єру. Для роботи світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт. Використовується як для основного, так і для акцентного освітлення, зокрема для інтер'єрної підсвітки житлових, адміністративних та торговельних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Сучасний дизайн та компактні розміри роблятьйого універсальним, а можливість регулювати кут нахилу допоможе скерувати промінь світла в необхідне вам місце. Використовуються виключно в сухих приміщеннях, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP20. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.<br>
- </strong>Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Робочий діапазон напруги АС 220-240В, 50/60 Гц.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Корпус виконаний з алюмінію і має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Як джерело світла в моделі VL-SPF35C використовується одна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю 30W. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Встановлення | Стельова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 81 мм |
| Вага | 170 г |
| Основна | |
| Спосіб підключення | Однофазний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міцність | 30 Вт |
- Ціна: 170 ₴



