
Світлодіодна стрічка Feron LS606 12В 14.4Вт RGB
- В наявності
- Код: 5077
579 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка відкритого типу(IP20).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Колір свічення | RGB |
| Кратність різки | 50 мм |
| Кількість кластерів | 100 |
| Кількість світлодіодів | 60SMD/м шт. |
| Напруга, В | 12 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 14,4 |
| Світловий потік | 13Lm/1LED |
| Струм в бухті | 6000mA |
| Струм в кластері | 60mA |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 5050SMD |
- Ціна: 579 ₴


