
Світлодіодна стрічка Feron LS607 12В 14.4Вт/м холодний білий
- Немає в наявності
- Код: 4964
593 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка Feron LS607 60SMD/м 12V IP65 білий
Світлодіодна стрічка Feron LS607 забезпечує яскраве та ефективне освітлення у будь-яких умовах. Завдяки наявності 60 світлодіодів на метр, ця стрічка забезпечує потужне світло, ідеальне для різноманітних застосувань.
Ця стрічка працює від напруги 12V, що робить її відмінним вибором для використання у внутрішніх і зовнішніх приміщеннях. Вона має захист від вологи та пилу за стандартом IP65, що забезпечує надійність і довговічність в будь-яких умовах.
Світлодіодна стрічка Feron LS607 ідеально підходить для освітлення фасадів будівель, садових доріжок, а також для декоративного освітлення у приміщеннях, створюючи яскравий та затишний атмосферу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Колір свічення | білий |
| Кратність різки | 50 мм |
| Кількість кластерів | 100 |
| Кількість світлодіодів | 60SMD/м шт. |
| Напруга, В | 12 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 14,4 |
| Світловий потік | 13Lm/1LED |
| Струм в бухті | 6000mA |
| Струм в кластері | 60mA |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип світлодіодів | 5050SMD |
- Ціна: 593 ₴


