Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий двірний дзвінок
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 32 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Елемент живлення бази | 2x1.5V/AA(-) |
| Елемент живлення кнопки | 12V/23A(+) |
| Розмір бази | 92х62х32 мм |
| Розмір кнопки | 80х50х20 мм |
| Ступінь захисту бази | iP20 IP |
| Ступінь захисту кнопки | iP44 IP |
- Ціна: 219 ₴


