
Датчик руху Feron LX39 / SEN11 чорний
- В наявності
- Код: 2403
350 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 0.5-3.5 м |
| відстань виявлення | 12м(max 24C°) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Елементи живлення | 230V |
| Колір | Чорний |
| Кут виявлення | 180° |
| Навантаження активне/змішане | 1200W/300W |
| Настроювання | 1. Регулювання освітленості. 2. Регулювання часу затримки |
| Освітленість | <3Lux |
| Споживана потужність | 0.1-0.45 W Вт |
| Ступінь захисту | IP44 |
- Ціна: 350 ₴

