
Світлодіодний вбудований світильник Feron 7315 з підсвіткою прозорий
- Немає в наявності
- Код: 5881
298 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням(LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: світлодіод COB та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Світлодіод COB та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Рекомендовано використовувати з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | ≥80 |
| Вбудований розмір | 84 мм mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Прозорий |
| Колір свічення | нейтральний |
| Корельована колірна температура | 4000K |
| Кількість в ящику, шт | 100 |
| Матеріал | Метал |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 5 |
| Розмір | 133*28 мм |
| Світловий потік, lm | 400 |
| Строк служби L<sub>70</sub>B<sub>50</sub>, hours | 25000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Термін служби | 25000 годин років |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
- Ціна: 298 ₴



