
Розетка з таймером Feron TM211
- В наявності
- Код: 5953
590 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка з таймером призначення для вмикання/вимикання електричних пристроїв у запрограмований проміжок часу. Таким чином можна увімкнути/вимкнути освітлення у приміщенні або підсвітку окремих об'єктів, увімкнути полив газону та ін.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість в ящику, шт | 48 |
| Навантаження | 16A max/3600W |
| Напруга, В | 230 |
| Резерв батареї | 1.2V 100 годин |
| Розмір | 75х76х78 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип таймера | тижневий |
| Керування | електронне |
- Ціна: 590 ₴



