
Бездротовий дзвінок Feron Е-372
- В наявності
- Код: 6205
345 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротові дверні дзвінки призначені для побутового використання при подачі сигналу оповіщення.
Дзвінки призначені для використання всередині приміщення. Найчастіше використовуються у багатоквартирних будинках але підходять для встановлення в офісах та торгових приміщеннях.
Моделі не вимагають підключення до мережі змінного струму. Передача сигналу виклику здійснюється за допомогою радіочастотного каналу, що дозволяє сигналам поширюватись навіть крізь бетонні та аналогічні перешкоди.
Пристрій складається з двох частин: приймального блоку і блоку-дзвінка.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Елемент живлення бази | 3x1.5V/AA(-) |
| Елемент живлення кнопки | 12V/23A(+) |
| Розмір бази | 60х100х27 мм |
| Розмір кнопки | 35х80х20 мм |
| Ступінь захисту бази | iP20 IP |
| Ступінь захисту кнопки | iP20 IP |
- Ціна: 345 ₴

