Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка Feron LS606 60SMD/м 12V IP20 4000К
Світлодіодна стрічка Feron LS606 забезпечує потужне та якісне освітлення завдяки 60 світлодіодам на метр. З рівномірним світлом та теплим кольором 4000K, ця стрічка ідеально підходить для різноманітних освітлювальних застосувань. Захист від вологи з рівнем IP20 робить її безпечною для внутрішнього використання. Розроблена для 12V живлення, ця стрічка легко встановлюється і дозволяє створювати затишну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Кратність різки | 50 мм |
| Кут випромінення | 120° |
| Кількість кластерів | 100 |
| Кількість світлодіодів | 60SMD/м шт. |
| Напруга, В | 12 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 14,4 |
| Світловий потік | 13Lm/1LED |
| Струм в бухті | 6000mA |
| Струм в кластері | 60mA |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 5050SMD |
- Ціна: 225 ₴




