
Світлодіодна стрічка Ardero LS803ARD 24В 3000K
- В наявності
- Код: 8140
225 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги та особливості стрічки Ardero LS803ARD 24В 4.8Вт/м IP20 3000K (80276):
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Корельована колірна температура | 3000K |
| Кратність різки | 50 мм |
| Напруга, В | 24 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 4,8 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Ширина | 8 мм мм |
- Ціна: 225 ₴


